DO -130 ZŁ NA WSZYSTKO
00
dni
00
godz
00
min
00
sek
KLIKNIJ I SPRAWDŹ
Adrianna Hirsz - o mnie

Cześć, jestem Ada

Zawodowo pomagam małym biznesom rozwijać się w Internecie. Moi klienci od lat doceniają, że wiedzę przekazuję “po ludzku”, więc jeśli obawiasz się, że całe te onlajny są dla Ciebie za trudne - daj mi szansę, razem zdziałamy cuda!

Moje produkty i usługi poprarte są
wieloletnim doświadczeniem w branży.

Wszystko zaczęło się w 2018 roku, kiedy przypadkiem trafiłam na propozycję pracy jako Social Media Manager. Idąc tam w ramach wolontariatu, nie spodziewałam się, że po kilku miesiącach dostanę propozycję płatnego stanowiska, a niedługo później zacznę pracować jako freelancer zarządzając kanałami różnych marek w social mediach.

Uczyłam się, rozwijałam i w maju 2019 zaczęłam pracę w Berlinie jako Influencer Marketing Specialist dużej marki kosmetycznej, jednocześnie wciąż pracując zdalnie jako Social Media Specialist.

Lubiłam to, co robiłam, ale brakowało mi wolności, elastyczności, decyzyjności i przestrzeni na wymyślanie własnych projektów. Dusiłam się, bo chciałam, żeby było bardziej różnorodnie - powtarzalność mnie zabija.
W marcu 2020 roku postanowiłam więc, że to, co do tej pory robiłam dla innych, zrobię dla siebie i zaczęłam budować własną markę osobistą na Instagramie.

Czemu tam? Bo właśnie to medium najbardziej skradło moje serce pozwalając budować społeczność, o której zawsze marzyłam, dzielić się wiedzą, robić to estetycznie, lekko i po mojemu.

Było pięknie! Jednak pół roku później, jesienią 2020 roku, moje konto w wyniku błędu zniknęło. Puf! i 6000 obserwujących odeszło w niepamięć.

Co wtedy zrobiłam? Potraktowałam to jako okazję do przetestowania moich umiejętności po raz kolejny - zaczęłam je odbudowywać, by teraz w swoim skrawku Internetu gościć już kilkadziesiąt tysięcy osób ❤

Przez te lata TYLE się nauczyłam, TYLE doświadczyłam
i to dzięki tej drodze mogę się teraz z Wami dzielić praktyką przetestowaną w boju, podejściem, w którym nigdy się nie poddajemy i luzem, dzięki któremu nawet trudne może być fajne.

3 fakty o mnie

  • W życiu prywatnym często najpierw robię, później myślę. Rzuć mi jakiś szalony pomysł i nie musisz pytać mnie dwa razy - wchodzę w to!
  • Jestem tym typem człowieka z memów, który dostaje na głowę, kiedy widzi psa i najchętniej wyściskałby go za wszystkie czasy.
  • Baaardzo doceniam kobiecą energię w moim życiu, a moje przyjaciółki są dla mnie jak siostry.
0
Tyle mam zajawek
0
Tyle krajów zwiedziłam
0 lata
Tak długo prowadzę biznes

Lubię...

  • Jedzenie! UWIELBIAM dobre jedzenie, a zły posiłek może „popsuć" mi dzień.
  • Sport i ruch. Od czilerowych spacerów
    z podcastem w uszach, przez wspinaczkę, salsę, aż po crossfit.
  • Podróże. Kiedyś byłam fanką miast, teraz
    dużo bardziej doceniam ciszę i naturę. Podczas polskiej zimy najchętniej uciekam tam, gdzie ciepło. A wręcz najcieplej.

Zobacz, jak możemy razem pracować nad rozwojem Twojej marki

Sprawdzam!
crosschevron-down