Super! Szkolenie zostanie przesłane do Ciebie na maila w ciągu kilku minut.

W międzyczasie - mam dla Ciebie coś, co pomoże Ci w Twoich działaniach i budowaniu społeczności na Instagramie - szkolenie "12 pomysłów na wykorzystanie grup na Insta do rozwoju Twojej marki".
00
dni
:
00
godz
:
00
min
:
00
sek
19 zł zamiast 39 zł tylko przez 15 minut!
Wiem już wszystko, kupuję!
O co chodzi z grupami na Instagramie?
Grupy na Instagramie to całkiem świeża, która trochę przypomina grupy na Facebooku. Ty, jako twórca, możesz założyć tematyczną grupę, do której mogą dołączać inne osoby. Członkowie grupy, tak jak Ty, mogą publikować na niej posty i stories.

Jak to jednak zorganizować? Jak kreatywnie wykorzystać tę opcję? Jak upewnić się, że grupa nie zamieni się w spamerską tablicę? Podczas tego szkolenia podzielę się z Tobą swoimi pomysłami na kreatywne wykorzystanie profili grupowych!
Dlaczego warto założyć grupę?
Wzmocnisz relację ze swoimi odbiorcami,
Zapewnisz społeczności przestrzeń do rozmowy, wymiany doświadczeń, czy wzajemnego feedbacku,
Uzyskasz dodatkowy kanał do przekazywania ważnych informacji, dzięki czemu dotrzesz z nimi do większej liczby osób (Instastories grup wyświetlają się na początku kolejki),
... ale również do ekskluzywnego wsparcia grupy Twoich dotychczasowych klientów,
Urozmaicisz treści, przekazywane Twoim odbiorcom - dzięki grupom mamy dostęp do gamy nowych możliwości, których szkoda nie wykorzystać.
Jeśli zrobisz to już teraz, masz szansę rozkręcić jedną z pierwszych grup, do których dołączają i przywiązują się Twoi obserwatorzy!
Jeśli totalnie nie wiesz o co chodzi z tymi grupami
i myślisz sobie:
"po co to komu, nie widzę w tym sensu",
"czym to się różni od dotychczasowych profili",
"nie wiem jak z tego korzystać i nie mam na to pomysłu",
"kolejna nowa opcja, nie ogarniam już co się dzieje",
"wszyscy zakładają grupy, nie chcę zostać w tyle, ale nie wiem jak to ugryźć"

Mini szkolenie "12 pomysłów na wykorzystanie grup
na Instagramie do rozwoju Twojej marki"

00
dni
:
00
godz
:
00
min
:
00
sek
19 zł zamiast 39 zł tylko przez 15 minut
Dołączam!
Kiedy tylko ta opcja pojawiła się na Instagramie, nie mogłam spać z natłoku pomysłów. Nie wykorzystam ich wszystkich sama, a szkoda, żeby się zmarnowały! ;)

Kim jestem?

Nazywam się Ada Hirsz i od ponad 5 lat pracuję w mediach społecznościowych, a od 3 lat prowadzę własną firmę, w której uczę jak rozkręcać konto na IG, zarabiać na marce osobistej i nagrywać & montować wideo telefonem.

Poprzez moje szkolenia stacjonarne, online i kursy przeszkoliłam już ponad 1400 osób. Prowadziłam warsztaty między innymi dla firm takich jak L'Oreal Luxe, EY, PwC, Smart Kids Planet, czy Lirene.

Sprawdzam co działa, a co nie, abyś Ty nie musiała tego robić 😉

Pokazuję jak w końcu zacząć zarabiać na swojej wiedzy zamiast tkwić w bezsensownym punkcie ciągłego inwestowania energii w bezpłatne treści, nie wyciągając z tych działań nic dla siebie. Chodź, pokażę też i Tobie!