Zarezerwuj swoje miejsce na maratonie szkoleń
za 0 zł o rozkręcaniu Insta i sprzedaży!
1.
Jak zacząć zarabiać na Instagramie w 2024r.
11 kwietnia (czwartek) o 19:00
2.
Jak zwiększyć efekty Rolek kiedy nic nie działa
15 kwietnia (poniedziałek) o 19:00
3.
Jak wykorzystać automatyzacje DM do rozwoju IG i sprzedaży
16 kwietnia (wtorek) o 19:00
4.
Co zrobić, aby Twój e-produkt dobrze się sprzedał
17 kwietnia (środa) o 19:00
Nie możesz być na żywo? Zapisz się, a otrzymasz link do powtórki!
Program mentoringowy
Zarabiaj na Insta
Wraz z rozpoczęciem maratonu szkoleń za 0 zł otwierają się zapisy do mojego 8-tygodniowego programu mentoringowego "Zarabiaj na Insta" podczas którego nauczę Cię jak wykorzystywać Instagram, aby zarabiać na produktach elektronicznych stworzonych wokół Twojej wiedzy i doświadczenia.
Tak jak i Ty nie lubię marnować czasu,
(szczególnie przychodząc na bezpłatne szkolenia, z których niczego się nie nauczyłam), dlatego nawet jeśli prowadzę szkolenie za 0 zł, robię wszystko, aby było na maksa konkretne i wartościowe. Jeśli byłaś już na jakimś moim webinarze, to wiesz, że daję na nich samo mięsko!

Kim jestem?

Nazywam się Ada Hirsz i od 6 lat pracuję w mediach społecznościowych, a od 3 lat prowadzę własną firmę, w której uczę innych rozkręcać konto na IG i zarabiać na marce osobistej.

Poprzez moje szkolenia stacjonarne, online i kursy przeszkoliłam już ponad 1900 osób. Prowadziłam warsztaty między innymi dla firm takich jak L'Oreal Luxe, EY, PwC, Avon, Smart Kids Planet, czy Lirene.

Sprawdzam co działa, a co nie, abyś Ty nie musiała tego robić 😉

Pokazuję jak w końcu zacząć zarabiać na swojej wiedzy zamiast tkwić w bezsensownym punkcie ciągłego inwestowania energii w bezpłatne treści, nie wyciągając z tych działań nic dla siebie. Pokażę też i Tobie!

Znajdziesz mnie na Insta [KLIK] ❤️