Ogarnij Insta PREMIUM - Adrianna Hirsz - wykorzystaj moc onlajnu Ogarnij Insta PREMIUM - Adrianna Hirsz - wykorzystaj moc onlajnu

4.71
(7 Ocen)

Ogarnij Insta PREMIUM

Uncategorized
Lista życzeń Podziel się
Udostępnij kurs
Link do kursu
Udostępnij w social mediach

What Will You Learn?

  • Dzięki kursowi zdobędziesz kompleksową wiedzę dotyczącą efektywnego i strategicznego rozwijania konta na Instagramie, którą bez problemu przełożysz na praktykę. Po jego ukończeniu będziesz wiedzieć jakie działania podejmować na Instagramie, aby Twoje konsekwentnie rosło, a z pomocą dołączonych do kursu zadań, wyznaczysz swój własny, skuteczny plan działania.

Zawartość kursu

Wstęp

  • Wstęp
    06:18

Moduły

Podstawy Insta

Część praktyczna

Bonusy

Moduł 1: Na start (AKTUALIZACJA KURSU)

Moduł 2: Treści (AKTUALIZACJA KURSU)

Moduł 3: Buduj relacje i angażuj (AKTUALIZACJA KURSU)

Moduł 4: Docieranie do nowych odbiorców (AKTUALIZACJA KURSU)

Moduł 5: Usprawnienia (AKTUALIZACJA KURSU)

Część praktyczna (AKTUALIZACJA KURSU)

Bonus: Moduł o reklamach (AKTUALIZACJA KURSU)

Opinie i oceny kursantów

4.7
7 Ocen
5
5 Ocen
4
2 Ocen
3
0 Ocena
2
0 Ocena
1
0 Ocena
WN
2 lata temu
Świetny kurs, jeżeli ktoś chce zacząć rozwijać swoje insta.
WC
2 lata temu
Przyjemnie się słucha, naprawdę dużo cennych rad i praktycznych wskazówek, razem z programami, które dużo ułatwiają w działaniu na Insta :) Nie żałuję zakupu i na pewno wiele rad zostanie ze mną na zawsze! Polecam!
IS
2 lata temu
Baaardzo dużo wiedzy, szczególnie dla osób początkujących jest idealny. Jeśli wiemy już trochę na temat ig to niestety możemy czuć niedosyt.
MS
2 lata temu
Bardzo wartościowy kurs. Wydaje mi się, że pokrywa wszystkie zagadnienia potrzebne osobom początkującym na Instagramie. Wszystko opisane w sposób zrozumiały i przystępny w odbiorze. Do tego ogrom przykładów, pomysłów i inspiracji. Przemyślane materiały dodatkowe i ćwiczenia. Bardzo polecam.
Justyna Adamek
2 lata temu
Świetny kurs! Uważam, że to super rozwiązanie dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z insta, ale i również osoby, która działa już jakiś czas i chciałaby rozwinąć skrzydła. :D Ada dokładnie tłumaczy poszczególne funkcje Instagrama, omawia bardzo ważne tematy, jak tworzenie angażujących treści. W kursie jest kilka super bonusów, gotowe szablony do wykorzystania. Po skończeniu kursu, dzięki wypełnieniu karty zadań, którą wykonała dla nas Ada mamy jasny obraz co robić dalej. Dla mnie to super opcja. Jestem spontaniczną osobą i rzadko planuje swoje treści, wiem jednak, że to mega ważne, co prawda wiedziałam to już wcześniej, ale nie miałam motywacji do stworzenia planu. Kurs dał mi kopniaka z zastrzykiem powera! ;) Co jest również jak najbardziej na plus to głos Ady i sposób wypowiadania się, ma bardzo ciepły i miły głos, do tego mówi w sposób zrozumiały. POLECAM! ;)
Sporo informacji, ale trochę mało konkretów.
AZ
3 lata temu
Po ukończonym kursie stwierdzam, że były tam zawarte bardzo rzetelne i przydatne informacje do stworzenia własnej marki osobistej. Widać, że autorka kursu włożyła w szkolenie całe swoje serce :) Jestem bardzo zadowolona z zakupu produktu.

Warning: Attempt to read property "content" on null in /home/platne/serwer81515/public_html/adriannahirsz.pl/wp-includes/blocks/template-part.php on line 69
crosschevron-down
crosschevron-down